God of War z datą premiery

Właśnie poznaliśmy oficjalną datę europejskiej premiery God of War na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra zadebiutuje 20.04.2018 r. Z okazji ujawnienia tej daty przygotowany został zupełnie nowy zwiastun.

https://youtu.be/_SGr3LF-jvs

Wraz z ujawnieniem daty premiery God of War wystartowała przedsprzedaż w sklepie Playstation Store. Na graczy, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego czekać będzie m.in. zbroja Przysięga Śmierci, która zwiększy siłę Kratosa podczas jego wędrówki z Atreusem po dzikich ostępach Midgardu i jeszcze dalej. Dodatkowo otrzymają oni cyfrowe wydanie komiksu wydawnictwa Dark Horse oznaczonego jako numer 0, który przybliży historię Kratosa sprzed jego podróży z Atreusem oraz mini art-book z dodatkowymi komentarzami twórców gry a także motyw dla konsoli PS4 inspirowany grą.

God of War to kolejna odsłona uznanej przez graczy na całym świecie serii na konsole PlayStation 4 i Playstation 4 Pro. Tym razem Kratos, główny bohater, nie tylko przemierzać będzie świat nordyckiej mitologii, walcząc z zamieszkującymi go bóstwami, ale będzie musiał także opiekować się swoim potomkiem – Atreusem.

Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej.A poniżej możecie zobaczyć garść screenów 🙂

źródło: informacja prasowa