Dziś premiera Kholat na PS4!

Kholat w wersji na PS4 ma dzisiaj swoją oficjalną premierę i jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem sklepu PSN!

Portowanie Kholat na ostatnią odsłonę konsoli PlayStation pochłonęło ponad 3 miesiące intensywnej pracy wspólnie z zespołem specjalistów z firmy BlitWorks (http://blitworks.com/home/). Kholat jest jednym z pierwszych wydanych tytułów, który wykorzystuje niedawno odblokowany 7 rdzeń PS4.

Równocześnie z dzisiejszą premierą deweloper wypuścił łatkę, która poprawia wydajność gry oraz eliminuje drobne błędy, które mogli napotkać recenzenci.

Karta produktu Kholat na oficjalnej stronie www PlayStation:
https://www.playstation.com/en-us/games/kholat-ps4/

Z okazji premiery został przygotowany także krótki trailer, stanowiący esencję tego czym jest Kholat.

Zobacz najnowszy zwiastun Kholat na PS4:
https://www.youtube.com/watch?v=TsVN3xXDDnc

O Kholat
Kholat to gra eksploracyjna z mocnymi elementami horroru autorstwa polskiego studia IMGN.PRO. Bazuje ona na prawdziwej historii dziewiątki rosyjskich studentów, którzy zginęli w niewyjaśnionych po dziś dzień okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Zdarzenie to znane jest jako Incydent na Przełęczy Diatłowa. Za narrację w grze odpowiada słynny brytyjski aktor Sean Bean.
Kholat w wersji na komputery PC miał swoją premierę 10 czerwca 2015. Gra jest dostępna na platformie Steam oraz w dystrybucji pudełkowej.