Dziś premiera Assetto Corsa na PS4 i Xbox One

26 sierpnia debiutuje wyczekiwana, konsolowa wersja Assetto Corsa. Techland, będący polskim wydawcą i oficjalnym partnerem 505 Games, zaprasza na premierowy zwiastun produkcji włoskiego Kunos Simulazioni. Gra w polskiej wersji kinowej jest dostępna na rynku w cenie 219,90 zł na Play Station 4 oraz Xbox One.

Assetto Corsa pierwotnie ukazała się na rynku w wersji PC szybko uzyskując status symulacji o niezrównanym poziomie realizmu, która jak żadna inna oddaje wrażenia z realnej jazdy, oraz zasłynęła precyzyjnym odwzorowaniem aut oraz laserowym skanowaniem torów, które odpowiadają realnym z dokładnością co do milimetra.

Z okazji dzisiejszej premiery Assetto Corsa w wersji na konsole, pojawił się także zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Studio Kunos Simulazioni wciąż udoskonala swoją produkcję. Od dziś symulacją mogą cieszyć się gracze konsolowi, dostający najbardziej dopieszczoną wersję gry. Assetto Corsa będzie też rozwijana po premierze – niebawem ukaże się DLC z ikonicznym samochodami włoskich marek takich jak Ferrari i Maserati oraz pakiet aut legendarnej niemieckiej marki Porsche, która wraca do świata gier wyścigowych po 12 latach. Warto również podkreślić, że konsolowa wersja Assetto Corsa działa w rozdzielczości 1080p zarówno na Xbox One jak i PlayStation 4.

Assetto Corsa na polskim rynku będzie też dostępna w limitowanej edycji premierowej – Prestige Edition. Premierowy nakład będzie wzbogacony o darmowy bonus – Prestige Pack zawierający 9 niesamowitych samochodów. Prestige Edition będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji: http://www.console.assettocorsa.net/pl

źródło: informacje prasowe