Dzień pełen zapowiedzi!

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o wielu nowych nadchodzących tytułach. Co szykują dla nas studia deweloperskie? Chociaż sami wydawcy nie zdradzają wielu informacji o grach to i tak, możemy spekulować co zobaczymy w nadchodzących tytułach.

Stajnia EA poinformowała, że trwają prace nad nowym Star Wars: Battlefront 2! Nowa odsłona pojawi się podczas Świąt 2017. Zagramy na większej ilości map oraz wcielimy się w nowych bohaterów. Pewnym jest, że pojawi się kampania dla jednego gracza. Autorzy wspominają również o „new ways to play”. Czyżby tytuł w standardzie wspierał w jakiś sposób VR?

Dowiedzieliśmy się ponadto o nowym Need for Speed, którego premiera datowana jest na rok fiskalny 2018. Twórcy postanowili dać odetchnąć marce do tego czasu i dostarczyć autorom czasu na dopracowanie gry. Poprzednia odsłona powróciła do epoki nielegalnych nocnych wyścigów, ale w porównaniu do Underground brakowało jej zawartości.

Ponadto wydawca WB Games opublikował na Twitterze grafikę informującą o nowej produkcji. Czym ona będzie? Nowy Batman, a może Cień Mordoru 2?