Dragon Ball FighterZ – czas na betę!

Początek roku wydaje się być idealnym czasem dla wszystkich miłośników bijatyk w wersji wideo. Street Fighter V: Arcade Edition, UFC 3 i Dragon Ball FighterZ zapowiadają się na świetne tytuły. Tę ostatnią grę będziemy mogli przetestować już 14 stycznia w ramach otwartej bety.

Jeszcze szybciej, bo 13 stycznia, beta zostanie otwarta dla osób, które zamówiły grę w formie preorderu. Grę będziemy mogli przetestować do 16 stycznia – czasu jest niewiele, warto więc wykorzystać go do maksimum, aby jak najlepiej poznać smaczki nowej gry od Bandai Namco. Twórcy gry udostępnią 11 grywalnych postaci, które doskonale znamy z uniwersum. W gronie wybranych znaleźli się: Nappa, Vegeta, Goku, Piccolo, Krillin, Cell, Android 18, Frieza, Beerus, Kid Buu oraz Gohan.

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ bez wątpienia rozpala umysły fanów anime. Choć pierwsza beta (która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku) dość mocno podzieliła fanów, to dała nadzieję, że nadchodzący tytuł będzie najlepszą grą sygnowaną nazwą Dragon Ball. Mocno liczymy, że DB FighterZ będzie tytułem, który porwie nas na długie godziny i na nowo wznieci miłość do uniwersum. Obecnie jednak nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na nachodzącą betę. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana została na 26 stycznia, polskim wydawcą jest firma Cenega.