Dodatek Breaking Ground Expansion do Kerbal Space Program Enhanced Edition już dostępny!

Od 5 grudnia możecie już zakupić i pobrać długo wyczekiwane drugie rozszerzenie o podtytule Breaking Ground do gry Kerbal Space Program Enhanced Edition zarówno na konsolach PlayStation 4 jak i całej rodzinie Xbox One, w tym Xbox One X. Wprowadza ono wiele świeżej zawartości do gry zarówno dla nowych graczy jak i stałych bywalców przestrzeni kosmicznej. Swoją premierę na PC rozszerzenie miało już w maju 2019 roku i z miejsca stało się ulubionym dodatkiem fanów Kerbali.

Dodano wiele nowości w sferze eksploracji!

Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion wdraża kilka nowych funkcji, które wzbogacą doświadczenie graczy z grą. Rozszerzenie wprowadza różnorodne nowe robotyczne części w rozmaitych kształtach i rozmiarach, wliczając w to zawiasy, wirniki, tłoki i wiele innych. Dodanie tych nowych części pozwala graczom rozszerzyć swoje możliwości z oryginalnego Kerbal Space Program Enhanced Edition, zapewniając możliwość tworzenia bardziej skomplikowanych maszyn oraz statków niż kiedykolwiek wcześniej.

Dodatkowo, gracze otrzymają zupełnie nowe sposoby na zbieranie danych z ciał niebieskich dzięki przenośnej nauce.

Funkcja ta dodaje modularny kontener do ich statków, który pozwala Kerbalom przetrzymywać różne narzędzia, w tym sejsmografy, stacje meteorologiczne i inne. Przedmioty te mogą zostać złożone na powierzchniach planet, by przekazywać informacje z powrotem na ojczystą planetę Kerbali, zwiększając ich wiedzę o ich układzie słonecznym.

Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion zmienia również doświadczenie graczy, podczas badania ciał niebieskich.

Nowe struktury na powierzchni są porozrzucane po planetach całego układu i mogą być analizowane dzięki nowemu robotycznemu ramieniu przyczepianemu do łazików. Mowa, między innymi, o kriowulkanach, meteorytach, kraterach oraz wielu innych tajemniczych obiektach, które gracze mogą badać. Dodatkowo, rozszerzenie zawiera nowy, futurystyczny kombinezon, dzięki któremu Kerbale będą mogli stylowo i z klasą przemierzać kosmos.

Dodatek możecie zakupić w sklepie PlayStation lub Microsoft w cenie 63 zł.