Za kilka dni premiera Moon Hunters na Nintendo Switch

Moon Hunters to klasyczne stare RPG, stworzone przez małe studio gier z rynku Indie Kitfox Games. Jedna z naprawdę niewielu produkcji, uzbieranych na serwisie kickstarter, o której można powiedzieć, że wypaliła i nie była kompletną porażką.

W grze wcielamy się w jednego z Łowców Księżyca, który wyrusza na jego poszukiwania. Księżyc został zabrany przez samo zło, szukające drogi do rozpowszechnienia się wszędzie. Dostajemy kilka klas postaci do wyboru, mnóstwo rodzajów magii i czarów, tonę broni i do tego rozbudowane możliwości ich tworzenia samemu. Wszystko to zapowiada się niezmiernie smakowicie. Co więcej, w Moon Hunters, jest możliwość grania w trybie co-op — razem do czterech graczy, co na Nintendo Switch i jednym ekranie powinno być bardzo przyjemne. Wszystko to w pixelowej grafice, okraszanej całkiem niezłą muzyką.

Wersja na Nintendo Switch nie będzie taka goła. W cenie dostaniemy wydanie już z DLC Eternal Echoes i kilka dodatków przygotowanych specjalnie na premierę, a nawet nowych zwierzęcych towarzyszy. Gra będzie dostępna już w najbliższy czwartek, czyli 26 października. Koszt? Niecałe 10 funtów, a poniżej dwa trailery — jeden z zapowiedzi na Switcha, drugi samej gry.