Zapraszamy na Digital Dragons 2018!

W dniach 21-22 maja 2018 roku Kraków ponownie stanie się najważniejszym miejscem dla twórców gier w Europie Centralnej, a organizujący konferencję Digital Dragons Krakowski Park Technologiczny właśnie uruchomił sprzedaż biletów na wydarzenie, które na stałe wpisało się już w kalendarze czołowych firm z branży.

Tradycyjnie już najkorzystniejsze cenowo wejściówki będą dostępne w pierwszym okresie sprzedaży. Do 28 lutego Regular Pass można nabyć za 520 PLN, a bilety biznesowe za 780 PLN. Bilety Early Bird będą dostępne do 15 kwietnia w cenie 780 PLN za wejściówkę Regular Pass oraz 910 PLN za Business Pass. Ostatnia faza sprzedaży potrwa do 22 maja, a bilety będą do nabycia w cenie 910 PLN oraz 1300 PLN.

Organizatorzy ponownie przewidzieli specjalne zniżki, między innymi dla zespołów zakwalifikowanych do konkursu Indie Showcase, który kolejny raz odbędzie się podczas Digital Dragons. Obok oferty dla twórców gier niezależnych, Krakowski Park Technologiczny zapowiada także najbardziej atrakcyjny w historii konferencji program części wykładowej:

Chcemy, aby Digital Dragons było naturalnym wyborem dla firm chcących zwiększyć kompetencje swoich pracowników. Dlatego w tym roku znacząco zmieniamy zarówno sposób kwalifikacji prelegentów, jak i zawieszamy merytoryczną poprzeczkę dużo wyżej niż przed rokiem.

SONIA WOJCIECHOWSKA, CONTENT MANAGER DIGITAL DRAGONS

Szósta edycja Digital Dragons odbędzie się ponownie w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w dniach 21-22 maja 2018 roku. Bilety są już dostępne na stronie www.digitaldragons.pl.

źródło: informacje prasowe