Deadlight: Director’s Cut – polski zwiastun i data premiery

Deadlight: Director's Cut, surwiwal horror prezentujący oryginalne podejście do tematu epidemii zombie zadebiutuje w naszym kraju już 21 czerwca, a w produkcję po raz pierwszy będą mieli okazję zagrać posiadacze konsoli PlayStation. Poniżej możecie zobaczyć polski zwiastun zapowiadający grę.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oQzKvioGyGQ]

 

Witamy w Seattle

Akcja gry przeniesie nas na przedmieścia Seattle 1986 roku opanowane przez epidemię zombie. Są to czasy, gdy nie istniały smartfony, a Internet dopiero raczkował – kontakt ze światem był utrudniony. W obliczu kataklizmu panowała pełna dezinformacja. W takich warunkach będziemy walczyć o przetrwanie w Deadlight: Director's Cut. Gracz wcieli się tutaj w rolę Randalla Wayne'a, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu żony i córki. 

Pudełkową wersję Deadlight: Director’s Cut otrzymamy z oprawą godną nowej generacji konsol. Gra oferowana będzie w pełnej rozdzielczości HD, z nowymi animacjami oraz ulepszonym sterowaniem. Dodano tutaj też nowy tryb gry z systemem rankingowym – „Survival Arena” oraz najwyższy poziom trudności „Nightmare”.  Ponadto wraz z grą dostaniemy artbook oraz dzienniki dewelopera ukazujące kulisy produkcji.

Oryginalny Deadlight był jednym z największych hitów cyfrowej platformy Xbox Live Arcade. Produkcję nominowano do prestiżowej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii "Debiutująca gra". 

Sugerowana cena gry to 99,90 zł (PlayStation 4 i Xbox One) oraz 59,90 zł (PC). Wydawcą gry na rynku polskim zostało Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Kocha Media.

źródło: Techland Wydawnictwo / informacje prasowe