Dead Island Definitve Collection – zwiastun i szczegóły polskiego wydania

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Koch Media na rynku polskim, poinformował, że Dead Island Definitive Collection będzie dostępne w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Premiera specjalnego wydania przewidziana jest na 1 czerwca 2016 roku.

Seria Dead Island i jej kontynuacja – Dead Island Riptide – to kultowe pozycje nie tylko wśród fanów zombie, ale również miłośników gier FPP. Obie gry już niebawem pojawią się na nowych generacjach konsol w niespotykanej dotąd odsłonie, zawierającej m.in. wszystkie DLC które zostały stworzone dla obu tytułów.

Dead Island Definitive Collection to:

  • Obie części serii wraz ze wszystkimi dodatkami jak: Bloodbath Arena, Ryder White, Survivor Pack, Fashion Victim;
  • Uniwersum Dead Island w jednym wydaniu, dostępne na nową generację konsol;
  • Nowy silnik gry;
  • Odmieniona oprawa graficzna m.in. podniesiona rozdzielczość tekstur, lepsze oświetlenie otoczenia;
  • Dodatkowa gra – Dead Island Retro Revenge, dwuwymiarowa bijatyka, dostępna jedynie w Definitive Collection.

Razem ze szczegółami polskiego wydania, został przedstawiony także najnowszy zwiastun:
 
[youtube https://youtu.be/agvz1yhILaU]

„Seria Dead Island infekuje nowe generacje konsol. Dwie świetne gry, mające miliony fanów na całym świecie, pojawiają się w nowej odsłonie. Teraz fani tych kultowych produkcji mają szansę zobaczyć na własne oczy nową jakość, którą oferuje Dead Island Definitive Collection.”  – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland. 

Nowa oprawa gry pozwala ponownie docenić wykonanie i klimat obu produkcji. Seria Dead Island to walka o przetrwanie w nietypowym otoczeniu. Gracz trafia na egzotyczne wyspy, na których nie brakuje urokliwych zakątków, jednak obraz sielanki jest jedynie pozorny.

Dead Island Definitive Collection trafi na polski rynek już 1 czerwca 2016 r. Będzie dostępna na platformę PC, Xbox One oraz PS4.