Cuisine Royale jest od dziś dostępne na Xbox Insider Hub

W 2019 roku strzelanka MMO Cuisine Royale pojawi się na Xbox One. Do czasu oficjalnej premiery jest ona dostępna poprzez Xbox Insider Hub. A to oznacza, że twórcy już teraz dają Wam okazję do jej przetestowania i czekają na uwagi.

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Cuisine Royale to kuchenno-wojenny shooter MMO w stylu battle royale. W grze znaleźć można najbardziej realistyczną, wojskową broń w historii gatunku oraz bardzo szczegółowe lokacje z okopami, bunkrami czy stanowiskami karabinów maszynowych – a wszystko okraszone absurdalnym humorem. Oczywiście, podczas walki bohaterowie graczy znajdą na polach bitew przedmioty, które znacznie zwiększą ich statystyki.

Niech za przykład posłuży kroplówka, która zapewni szybsze odzyskiwanie zdrowia, czy okulary, dzięki którym polepszy się celność broni. Gracze mogą także wzmocnić obronę swoich postaci, ale zamiast zakładania tradycyjnych pancerzy, w Cuisine Royale przygotowują się do walki jedząc lub sięgając po kuchenny sprzęt – cedzak może służyć za hełm lub napierśnik. Cała rozgrywka jest zaś wymagająca i szybka, ale jednocześnie zbalansowana.

W Cuisine Royale istnieje najbardziej honorowy system Loot Boxów.

Te rozrzucono po polu bitwy i każdy może je otwierać. Ich zawartość jest jednakże dokładnie oznaczona, więc gracze zawsze mają 100% pewności, iż znajdą w środku dokładnie to, czego się spodziewają.