Cracow Game Days 2017 – Zapraszamy!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy Was poinformować, że serwis VG24.PL objął patronatem medialnym imprezę Cracow Game Days 2017.

Już w dniach 12-13.07.2017 w Krakowie odbędzie się I-sza edycja targów gamingowych organizowanych przez agencję CFA w hali EXPO Kraków. Do tej pory największym przygotowanym przez nich wydarzeniem był festiwal YouTube o nazwie meetYT 5, który w tym roku pod nazwą meetYT Summer będzie dodatkowym wydarzeniem odbywającym się na mniejszej hali krakowskiego EXPO.

Atrakcje

W wydarzeniu weźmie udział wielu wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentują najlepszy sprzęt i podzielą się z gośćmi najciekawszymi nowinkami technicznymi. Poza nimi oczywiście szerokie grono wydawców oraz producentów gier, którzy podzielą się ze światem swoimi najnowszymi produkcjami i tytułami. Na imprezie pojawią się strefy takie jak: retro, indie, a także strefa dla najmłodszych. Nie zabraknie oczywiście konkursu cosplay oraz pokazów i wywiadów z graczami. Współtwórcami wydarzenia są największy serwis poświęcony grom, czyli GRYOnline.pl oraz największa telewizja growa w Polsce – TVGRY.pl.  Będą one czynnie wspierały wydarzenie wszystkimi swoimi kanałami komunikacyjnymi w mediach społecznościowych.

Bilety

Ruszyła już przedsprzedaż biletów na wydarzenie. W ofercie pojawiły się bilety indywidualne, grupowe oraz te uprawniające do wstępu zarówno na CGD jak i meetYT. Ceny zaczynają się od 19 zł a kończą na 249 zł biletem Turbo GOLD upoważniającym do wcześniejszego wejścia na obie hale. Dokładna rozpiska cen oraz opisy biletów znajdują się na stronie internetowej wydarzenia www.gamedays.pl.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej oraz na fanpage’u wydarzenia w serwisie Facebook – Game Days.

My również pojawimy się w Krakowie – w ciągu najbliższych tygodni możecie spodziewać się większej ilości informacji na temat wystawców, gości i samej imprezy.