Aktualizacja Rozdział 1 do Battlefield V opóźniona

Jednym z głównych zarzutów w stronę Battlefield V w Early Access jest mała zawartość w okolicach premiery. Nic więc dziwnego, że na nowe aktualizacje gracze czekają z wypiekami na twarzy, a pierwsza z nich miała pojawić się już dzisiaj. Dla fanów serii mamy jednak smutną wiadomość – aktualizacja Rozdział 1: Wstęp została opóźniona.

Powodem są problemy techniczne, które jednak nie zostały podane do wiadomości publicznej. Electronic Arts zapewnia, że opóźnienie nie ma trwać zbyt długo. A co miało zostać wprowadzone do gry?

  • Ostatni Tygrys, czyli nowa opowieść wojenna w trybie jednoosobowym, która pozwoli wcielić się graczowi w członka załogi niemieckiego czołgu Tygrys I.
  • Mapa Panzerstorm, która ma być nastawiona na starcia pancerne.
  • Poligon, na którym gracze mogą testować wyposażenie.
  • Personalizacja pojazdów
  • Nagrody za postępy w rozdziale

Pozostaje więc czekać na nowe informacje ze strony Electronic Arts. Następnym rozdziałem ma być Lightning Strikes, który wprowadzi nową wersję znanego trybu Szturm, a także długo oczekiwany tryb współpracy o nazwie Combined Arms.  Premiera ma być w pierwszym kwartale 2019 roku. Ostatnim z zapowiedzianych rozdziałów jest Trial by Fire, który ma wprowadzić wyczekiwany tryb battle royale o nazwie Burza Ognia, a którego premiera ma odbyć się w marcu.

Źródło: Twitter @EAPolska