7 Days to Die – zapowiedź edycji na PS4 i XBOXONE

7 Days to Die to produkcja, która stała się prawdziwym przebojem gdy pojawiła się na platformie PC w steamowym wczesnym dostępie. Grę zakupiło wtedy ponad 2 miliony graczy, a już za niecały miesiąc także posiadacze konsol będą mogli posmakować wyjątkowego klimatu tej produkcji.

Gra stanowi unikalne połączenie surwiwalu w czasie apokalipsy zombie, rozbudowanego craftingu i elementów gier tower defense. W 7 Days to Die trafimy do świata opanowanego przez krwiożerczych nieumarłych i tylko od nas zależeć będzie czy i jak przetrwamy. Ważna jest także pamięć o zdobywaniu pożywienia i szukaniu odpowiedniego schronienia na długą noc – w grze walkę z hordami żywych trupów podejmować będziemy w ostateczności.

Na uwagę zasługuje unikalny otwarty świat oraz całkowicie zniszczalne otoczenie. Ważnym elementem jest też tworzenie przedmiotów – broni i ubrań, ale też elementów budynków, służących do budowy schronu czy pułapek, którymi utrudnimy do niego dostęp.

[youtube https://youtu.be/kv7Q_5IGq9g]


W wersji konsolowej znalazł się tryb kooperacji dostępny dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. Ponadto za pośrednictwem sieci dostępna jest kooperacja dla czterech osób oraz tryb wieloosobowy, w którym gracze zmierzą się ze sobą.

Premiera gry została zapowiedziana na 1 lipca, a polskim wydawcą został Techland. Cena? 159,90 zł na PS4 oraz Xbox One.

Dla zamówień przedpremierowych przygotowane są unikatowe skórki dla postaci, przedstawiające bohaterów z serialu The Walking Dead.
Dla zamówień przedpremierowych przygotowane są unikatowe skórki dla postaci, przedstawiające bohaterów z serialu The Walking Dead.