Halo i klocki – skasowany exclusive Microsoftu

Co jakiś czas dowiadujemy się o skasowanych projektach gier. Po kilku latach byli twórcy ujawniają czym gry miały być i zazwyczaj prezentują, na jakim etapie produkcji dany tytuł się znajdował. Dzisiaj o Halo.

Halo to niezaprzeczalny hit jeśli chodzi o rynek amerykański. Miliony sprzedanych kopi dobitnie pokazuje jak mocna jest ta ekskluzywna marka Microsoftu. I chociaż u nas seria nie jest tak popularna jak chociażby za naszą zachodnią granicą to i tak znajdą się osoby, którym na wieść o nowej grze zrobi się ciepło.

I tak by było około 2013 roku kiedy to miała pojawić się gra z wspomnianej serii. Jednakże w odróżnieniu od pozostałych gier ta zawierałaby klocki Mega Bloks. Wyraźnie widać, że produkcja ta inspirowana była grami z serii Lego jeśli chodzi o sam design, ale za to pozostała cześć rozgrywki to już inna sprawa. Tytuł tworzony był przez N-Space – firmę zamkniętą w marcu 2016 znaną głownie z produkcji przeznaczonych na sprzęty od Nintendo. Tym razem jednak docelową platformą był Xbox 360.

Samą grę możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

O Kacper Mądry

Ktoś musi tu bałaganić, żeby ktoś mógł sprzątać.

Sprawdź też

Beta Wildlands oraz For Honor!

Jeżeli nie macie planów na ten weekend… to już macie. Wkrótce rozpocznie się beta Tom …