Perfect World Entertainment i Gunfire Games ogłosili dzisiaj, że płatny dodatek Swamps of Corsus do ich „czarnego konia” z 2019 roku, Remnant: From the Ashes, trafi na komputery PC (na platformie Steam) za 35.99 PLN już 28 kwietnia – a na konsole Xbox One i PlayStation 4 w niedalekiej przyszłości. Co więcej, zestaw zawierający podstawową wersję gry Remnant: From the Ashes oraz najnowszy dodatek także będzie dostępny komputerach PC – od 28 kwietnia na Steamie za 159.99 PLN – a w przyszłości również na konsolach. Swamps of Corsus wprowadzi udoskonaloną wersję pierwotnego świata Corsus z całym mnóstwem zawartości – w tym z trzema potężnymi bronami i modyfikacjami, czterema wymagającymi pobocznymi lochami, epickimi bossami i przeciwnikami oraz wiele więcej. Ponadto, dodatek ten ujawni nowy tryb gry „Survival Mode” w stylu roguelike, w którym gracze będą musieli walczyć o przetrwanie zaczynając z zupełnie niczym, aby zdobyć unikalną zbroję i ponad 50 nowych skórek dla pancerzy.

Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus

Gracze będą walczyć o przetrwanie na udoskonalonych bagnach „Swamps of Corsus” i doświadczać nowego trybu gry „Survival Mode” w stylu roguelike. Wewnątrz niego, każdy śmiałek rozpoczyna swoją przygodę uzbrojony wyłącznie w pistolet i odrobinę złomu. Ci, którzy odważą się podjąć to intensywne wyzwanie z permanentną śmiercią, będą przechodzić przez spaczone Kamienie Świata („World Stones”) losowo przenoszące ich do różnych biomów, szukając epickich nowych nagród – a wszystko to podczas walki o przetrwanie przeciwko szalenie trudnym bossom i przeciwnikom. Gracze, którzy udadzą się do tych rozszerzonych mokradeł, napotkają nową zawartość fabularną – taką jak zadania i wydarzenia, ogromny arsenał potężnego sprzętu do zbierania – w tym broni, zbroi, modyfikacji i cech – oraz mnóstwo trudnych do pokonania wrogów.

O grze

Remnant: From the Ashes to strzelanka z trzeciej osoby osadzona w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia, w której walczysz o przetrwanie na każdym kroku. Jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi, wyruszysz samotnie – lub w towarzystwie maksymalnie dwóch innych graczy – aby stawić czoła hordom zabójczych wrogów i epickich bossów – jednocześnie próbując założyć obozowisko, odbudować zniszczony świat i odzyskać wszystko, co zostało utracone.

Remnant: From the Ashes jest dostępne do kupienia na komputerach PC (Steam i Arc) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: informacja prasowa