SOEDESCO, mający na swoim koncie wydanie takich tytułów jak Owlboy czy Truck Driver wyrusza na podbój nowej generacji konsol. Niderlandzki wydawca z siedzibą w Rotterdamie swoje początki ma w 2002 roku.

Z tytułów od tego wydawcy warto wyróżnić takie gry jak Elea, Dollhouse, Xenon Racer, Truck Driver czy Aerea. W swoim portfolio mają również wydanie takich tytułów second-party jak m.in. Owlboy, Among the Sleep czy Teslagrad.

SODESCO ogłasza również nową komunikację wizualną.

Odświeżeniu ulega nie tylko warstwa wizualna ich oficjalnej strony internetowej, a również nowy slogan firmy pochodzący prosto z głębi wartości, na których została zbudowana. It’s in your hands oznacza, że wszystko jest w Twoich rękach, niezależnie czy mowa o prawdziwym życiu, czy o kontrolerze, z którego korzystasz, grając w swoje ulubione gry.

Nowa szata graficzna przygotowana jest z myślą o nowej generacji graczy i konsol, ale jednocześnie jest spójna z ich dotychczasową komunikacją. Obecnie wchodząc na ich stronę internetową zauważycie informacje o rebrandingu. Odświeżona strona w pełni dostępna będzie już niebawem, a nowe informacje z obozu SODESCO mamy otrzymać jeszcze w tym miesiącu. Nam, jako graczom, nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać kolejnych ciekawych produkcji zmierzających na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Oficjalna strona SOEDESCO
Strona na Steam
Profil na Facebooku
Kanał na YouTube