Football Manager to prawdziwy fenomen w świecie gier. Od lat przykuwa do komputerów piłkarskich fanów i potrafi wpływać na ich życie. Nic dziwnego, że brytyjscy autorzy postanowili napisać o tym zjawisku książkę. Wydawnictwo SQN uzupełniło ją o polskie wątki oraz zaskakujące historie graczy z naszego kraju. Dzięki lekturze odkryjesz wciągający świat legendarnego piłkarskiego symulatora.

„Football Manager to moje życie” jest już do nabycia

Jest taka gra, którą zna każdy człowiek związany z piłką nożną. Wydawana co roku od wielu lat, zgromadziła już przed komputerami kilka pokoleń fanów futbolu i wciągnęła ich do wirtualnego świata na długie godziny. Niektórzy wygrywali dzięki niej pieniądze, inni zawalali szkołę lub pracę, a jeszcze inni słyszeli na rozprawie rozwodowej, że jest jednym z powodów rozpadu małżeństwa. Tak, to właśnie Football Manager.

Dzięki książce „Football Manager to moje życie” dowiesz się, w jaki sposób powstawała gra i dlaczego Electronic Arts odesłało jej twórców z kwitkiem. Odkryjesz też sporo polskich wątków oraz poznasz piłkarzy, którzy w wirtualnym świecie byli legendami, choć w rzeczywistości nie zdołali przebić się na szczyt.

To pierwsza książka w Polsce poświęcona w całości tematyce Football Managera. Momentami zaskakująca, pełna humoru i niecodziennych opowieści, które w każdym miłośniku tej gry obudzą wiele wspomnień. Interesujesz się piłką nożną i symulatorami sportowymi? Spędziłeś przed monitorem wiele godziny, rozgryzając taktykę rywali i zestawiając najlepszą jedenastkę ukochanej drużyny? To książka w sam raz dla Ciebie!

Informacje o wydaniu:

„Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji”

Autor: Iain Macintosh, Kenny Millar, Neil White
Premiera: 26.02.2020
Cena okładkowa: 42,99 zł
Liczba stron: 260

Książkę możecie zakupić na stronach wydawnictwa SQN.