Gracze a Pornhub – Podsumowanie 2016

Tak jak co roku, serwis Pornhub podsumował statystki zbierane przez cały minion rok. Jak w tym wszystkim odnajdują się gracze?

Dzięki danym dostarczonym przez serwis pornograficzny, dowiadujemy się między innymi o tym na jakich platform konsolowych gracze najczęściej sięgają po tę kinematografię.

I tak, w 2016 roku najwięcej osób korzystało z Pornhub’a za pośrednictwem PlayStation 4.  Ponadto, konsola zaliczyła procentowy wzrost wejść w porównaniu z rokiem 2015. W obozie Microsoftu, Xbox One uplasował się na drugim miejscu, ale zaliczył procentowy spadek wyświetleń. Ciekawostką jest to, że ostatnią konsolą, która zwiększyła swoje udziały w tym jakże zaszczytnym rankingu, jest Nintendo 3DS. Spadek zaliczyli użytkownicy PlayStation Vita oraz Nintendo Wii.

Dla porównania przedstawiamy wyniki z roku 2015.

Informacją „ważną” dla graczy jest to, iż w przypadku polskich użytkowników – czwartą najczęściej wyszukiwaną frazą jest „Overwatch”. Zaskakuje natomiast obecność frazy „Minecraft” w kategorii „najszybciej zyskujące na popularności wyszukiwane hasła”. Nie musicie sprawdzać, czy rzeczywiście odnajdą się jakieś animacje. Sprawdziliśmy to za Was.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, istnieją.ಠ_ಠ

O Kacper Mądry

Ktoś musi tu bałaganić, żeby ktoś mógł sprzątać.

Sprawdź też

Beta Wildlands oraz For Honor!

Jeżeli nie macie planów na ten weekend… to już macie. Wkrótce rozpocznie się beta Tom …